College van burgemeester en schepenen

Samenstelling

  • Bob Coppens N-VA

    Contact
    Dorp 31 , 2360 Oud-Turnhout
    Tel.
    014 46 22 23
    bob.coppens@oud-turnhout.be

    Functies

    burgemeester

    politie, brandweer, veiligheid en noodplanning, GAS, personeel, burgerzaken, intergemeentelijke samenwerking, informatie en communicatie

  • Ruben Segers Groen

    Contact
    Hueven 15 , 2360 Oud-Turnhout
    GSM
    0499 62 76 39
    ruben.segers@oud-turnhout.be

    Functies

    schepen

    mobiliteit, sport, internationale solidariteit en Landschap De Liereman

  • Paul Paeleman LB18

    Contact
    Steenweg op Sevendonk 101 , 2360 Oud-Turnhout
    GSM
    0476 89 30 72
    paul.paeleman@oud-turnhout.be

    Functies

    schepen

    participatie, digitalisering, economie, duurzaamheid, energie, toerisme en cultuur

  • Gwen Verbeek N-VA

    Contact
    Steenweg op Sevendonk 167 , 2360 Oud-Turnhout
    GSM
    0476 21 15 99
    gwen.verbeek@oud-turnhout.be

    Functies

    schepen

    omgeving (ruimtelijke ordening en milieu), landbouw, financiën en dierenwelzijn

  • Jan Sels N-VA

    Contact
    Draaiboom 98 , 2360 Oud-Turnhout
    GSM
    0475 28 41 96
    jan.sels@oud-turnhout.be

    Functies

    schepen

    openbare werken, erfgoed, patrimonium, begraafplaatsen, evenementen en bibliotheek

  • Liesbet Dierckx Groen

    Contact
    Schoutenhoefstraat 60 , 2360 Oud-Turnhout
    GSM
    0477 89 10 07
    liesbet.dierckx@oud-turnhout.be

    Functies

    schepen

    voorzitter bijzonder comité voor de sociale dienst (BCSD), sociaal beleid, sociaal woonbeleid, gezondheid, senioren, onderwijs, kinderen, jeugd & gezin