We zetten volop in op ontharding en vergroening van Oud-Turnhout. Naast grote projecten zoals de herinrichting van de dorpskern, worden ook kleinere plekken aangepakt.
Pleintje op hoek Van der Bekenlaan - Domin Bauwensstraat
Momenteel werken we op het pleintje op de hoek van de Van der Bekenlaan en de Domin Bauwensstraat, tegenover Basisschool Delta. De kille verharding wordt hier vervangen door een groene oase waar inwoners kunnen rusten of elkaar ontmoeten tijdens een wandeling of terwijl ze wachten op hun kinderen.
Een mengeling van hoge en lage planten, bloemrijke grasperken en bomen die ruimte krijgen om te groeien, zullen van dit kleine stukje ook een oase maken voor allerlei insecten en andere dieren.
Deze maand hopen we de werken af te ronden. Hieronder zie je het ontwerpplan voor dit pleintje.

Speelplaats modulaire klassen GBS Salto
De modulaire klassen van GBS Salto zijn ondertussen in gebruik genomen. De speelruimte werd grotendeels aangelegd als groene ruimte. De aanleg is af, nu is het wachten op de natuur.