Op 15 oktober verlengde kunstenaar Jef Van Leeuw de overeenkomst ‘kunst in bruikleen’ met het gemeentebestuur. Zijn beeld ‘Kundalini’ blijft daardoor nog minstens drie jaar te bewonderen aan LDC Eigenaard.
De verlenging werd ondertekend in het bijzijn van schepen Freddie Gijs en de werkgroep 'Kunst in de straat'.
Meer info over dit kunstwerk vind je op www.oud-turnhout.be/kundalini
Zin om mee te werken aan kunst in de openbare ruimte?
Sinds 2006 zorgt de werkgroep 'Kunst in de straat' ervoor dat kunst een zichtbare plek krijgt in het straatbeeld van Oud-Turnhout. Dankzij hun inzet werden al heel wat kunstprojecten gerealiseerd. Op www.oud-turnhout.be/kunst-in-de-straat vind je een mooi overzicht. Ook de fietsroute 'Kunst-OUT’, waarvan maar liefst 2.000 exemplaren werden verspreid, is het werk van deze groep vrijwilligers.
Wil jij meedenken over nieuwe kunstprojecten, meehelpen bij realisaties of gewoon inspiratie delen? De werkgroep zoekt nieuwe, enthousiaste vrijwilligers.
Interesse? Neem vrijblijvend contact op met de dienst vrije tijd via cultuur@oud-turnhout.be

