College van burgemeester en schepenen

Het college van burgemeester en schepenen zorgt voor het dagelijks beleid van de gemeente. Het college vergadert één keer per week, namelijk elke dinsdagvoormiddag om 9 uur. Die vergaderingen zijn niet openbaar.
Wanneer u de burgemeester of één van de schepenen wil spreken, kan u best vooraf een afspraak maken.

Jos Vinckx

Jos Vinckx
  • ALGEMEEN BELEID, BURGERLIJKE STAND,
    VEILIGHEID, POLITIE, SPORT

  • Burgemeester

Eigen 32
2360 Oud-Turnhout

gsm 0479 29 09 29
tel. 014 46 22 23
fax 014 46 22 00
jos.vinckx@oud-turnhout.be

CD&V


Leo Van Miert

Leo Van Miert
  • RUIMTELIJKE ORDENING, HUISVESTING, MOBILITEIT

  • Schepen

Verbindingsweg 28
2360 Oud-Turnhout

gsm 0473 57 98 52
tel. 014 46 22 30
fax 014 46 22 00
leo.van.miert@oud-turnhout.be

SP.A


Jos Van Troy

Jos Van Troy
  • OPENBARE WERKEN, LAND- EN TUINBOUW

  • Schepen

Schuurhovenberg 56
2360 Oud-Turnhout 

gsm 0498 57 05 30
tel. 014 45 15 42
jos.van.troy@oud-turnhout.be

CD&V


Hans Van de Laer

Hans Van de Laer
  • CULTUUR, TOERISME, JEUGD, LOKALE ECONOMIE, FINANCIËN

  • Schepen

Boomgaardstraat 8
2360 Oud-Turnhout

gsm 0474 64 15 13
hans.van.de.laer@oud-turnhout.be

CD&V


Bart Hermans

Bart Hermans
  • DUURZAME ONTWIKKELING, NATUUR EN MILIEU,
    ONTWIKKELINGSSAMENWERKING,
    INSPRAAK EN INFORMATIE, ONDERWIJS

  • Schepen

Bruno'sstraat 41
2360 Oud-Turnhout

tel. 014 45 43 83
bart.hermans@oud-turnhout.be

GROEN


Marleen Joris

Marleen Joris
  • OCMW-VOORZITTER, SOCIALE ZAKEN,
    GELIJKE KANSEN, SENIORENBELEID

  • Schepen

Burgemeester Van Loonstraat 10
2360 Oud-Turnhout

gsm 0499 25 03 55
tel. 014 46 22 26
fax 014 46 22 00
marleen.joris@oud-turnhout.be

CD&V